×

Asansörlü Taşımacılık

25. Kata Kadar Risksiz Taşınma

Asansörlü nakliyat hem hızlı, hem de daha güvenli bir taşıma alternatifi olarak son zamanlarda oldukça dikkat çekiyor. 25 dakika içinde kurulabilen taşıma asansörü 25 kat yüksekliğe kadar çıkabiliyor. Özellikle yüksek katlardaki ev ve ofisler için tercih edilen bu yöntem, taşınma süresini kısaltıyor ve iş gücünü büyük oranda azaltıyor. Riskleri en aza indirerek, eşyaların zarar görmesini önleyen ve taşınma hızını artıran bu yöntem, kaliteli hizmet isteyen müşterilerin de tercihi oluyor. Hem müşteri, hem firma için oldukça avantajlı olan asansörlü taşımacılık fiyatları da uygun düzeyde seyrediyor. 
Asansörlü taşımacılık esnasında evin balkonuna ya da uygun bir penceresine kurulan raylı sistem ile evin içindeki paketlenmiş eşyalar kolayca aşağı indiriliyor. Bina merdivenleri ile yapılan taşımacılık işlemine göre oldukça pratik, çok daha hızlı ve çok daha güvenli olan asansörlü taşımacılık eşyaların taşınırken zarar görme ihtimalini oldukça azaltıyor. Özellikle apartman merdivenlerinde yapılan taşımacılık sırasında sık görülen çizilme, kırılma gibi riskler sıfıra iniyor. Her türlü ev eşyasını taşımaya imkan veriyor. 
Ofis taşımaları için de kolaylıkla kullanılabilen bu yöntem ile nakliye sırasında herhangi bir stres yaşamadan kullanılabiliyor.  Özenle paketlenen eşyalar, binadan indirildikten sonra son teknoloji kapalı kasa araçlara yükleniyor.
 Asansörlü taşımacılıkta görev alan personelin de işinin ehli olmasına, en nitelikli hizmeti vermesine ve taşınma esnasında ortaya çıkacak ihtiyaçlara teknik açısından yanıt verebilecek potansiyeli taşımasına dikkat ediliyor. Sizin memnuniyetiniz, bizim teminatımızdır.